Druga 18-tka :)

13 kwiecień to data moich urodzin :) Kolejnych :) Wychodzę z założenia, że metryka nie ma nic wspólnego z tym ile lat mamy, a raczej na ile się czujemy. Dlatego nie mam problemu z pytaniami o wiek. Mam 36 lat i czy to coś złego? Myślę, że nie.  Dla mnie to oznacza tylko tyle, że przeżyłam już bardzo wiele. Wiele rzeczy nie jest już w stanie mnie zdenerwować. Pewne rzeczy, osoby, sytuacje poszły w niepamięć i dobrze mi z tym. Jestem już w wieku, że akceptuję siebie, swoje życie. Stałam się osobą otwartą, potrafiącą zachowywać się asertywnie, mogącą wszystko :) W tej chwili liczę się tylko ja i moja wspaniała rodzinka, moje dzieciaczki, mąż. Czego mogłabym chcieć więcej? Z okazji moich urodzin mogę życzyć sobie spełnienia marzeń i podróży do różnych ciekawych miejsc, powrotu do Włoch i Austrii, bo wakacje tam były najlepsze :) Poza tym, żebym zawsze czuła się na 20 lat, tak jak do tej pory :)

Od męża dostałam mały upominek. Udawał, że nie pamięta- niech by tylko spróbował! To po to ja kalendarz przed nosem mu postawiłam, żeby On teraz zapomniał? Powiedziałam mu, że to byłby szczyt wszystkiego! :)

urodziny

Informacje o jenny80

Mam 35 lat, jestem szczęśliwą żoną i matką., wieczną optymistką :) Bardzo lubię czytać książki o różnej tematyce. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych, ciekawych ludzi, kultury oraz miejscowe jedzenie. Sama też bardzo lubię gotować, piec ciasta, chociaż teraz mam trochę mniej czasu z uwagi na dwójkę dzieci. Staram się też być osobą aktywną fizycznie- staram się bo różnie to wychodzi.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria, Dobro, Fitness, Kino, Kuchnia, Literatura, Miłość, Muzyka, Ogród, Podróże, Rodzina, Szczęście, Uroda, Urodziny, Wiara, Wycieczki, Zakupy, Zdrowie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>